kaadskautkur
|
29.08.2018. - 12:39:12
Iekšējais skaistums, cilvēka dziļums () un citi banāli sieviešu žurnālu leksikona termini
Vēl banālāks ir viens pats sekss bez jebkādas intereses par otra cilvēka iekšējo pasauli. Ja cilvēks neinteresē, bet vajag tikai kaut ko smuku, uz ko zemapziņa adekvāti noreaģē un dod baudu, nu tad diez vai sanāks attiecības. Protams, no seksuālas pievilkšanās nevajag bēgt un ar to var arī sākt, bet diez vai ar to vien pietiek, lai sanāktu kaut kas stabils ilgtermiņā. Bet ja abi ir vienādi sekli, tad var jau būt, ka ar to pietiek
Taču tad jāpatur prātā, ka viens no partneriem var pamazām izaugt un kļūt dziļāks un gribēt, piemēram, zaļumballes vietā aiziet uz operu. Ko nu tad? Kurš būs "vainīgs", ka attiecības vairs nelīmējas kopā?
Ir jau arī cilvēki, kurus seksuāli pievelk nezināmais (vai pat tikai un vienīgi nezināmais). Ja tu savu partneri esi aptaustījis no ārpuses un pazīsti katru šūnu, tad pēc kāda laika "apniks". Varbūt ne intelektuālā ziņā, bet zemapziņas līmenī - nebūs vairs spēcīgas tieksmes (te atkarīgs no cilvēka personības īpatnībām un ķermeņa reakcijām). Tādā gadījumā kāreiz var būt svarīga prasme atrast kaut ko jaunu, nezināmu. Ja jūs abi protat katru dienu "to" uzsākt un darīt citādāk, tad arī nevajadzēs meklēt seksu ārpusē. Dažiem instinktus var pamodināt pat kaut kāda ļoti specifiska uzvedība, darbība vai pat daži vārdi, kam ar seksu nav nekāda sakara. Tāpēc "dziļums" (ko nu kurš ar to saprot) tomēr ir svarīgs.
gribētos redzēt
Te derētu nodalīt intelektuālu "gribēšanu" no instinktīvas, citādi var rasties pārpratumi, tai skaitā iekšējie, kad ar prātu gribi (vai negribi) vienu, bet instinkti reaģē pretēji, un izrādās, ka grib tieši to, uz ko prāts saka "fui, tādus man nevajadzētu gribēt". Skaidrības ieviešana varētu palīdzēt veidot konstruktīvākas attiecības. Viena lieta ir, kad tu otru novērtē ar "Fui, tu izskaties stulbi, neģērbies tā" vai arī "Piedod, bet kad tu tā apģērbies, tu man šķiet seksuāli nepievilcīgs". Pirmajā gadījumā tas ir intelektuāls novērtējums, kas ir atkarīgs no tevis paša, un tāpēc otram ir iespēja uz tevi apvainoties par kritiku; savukārt otrā gadījumā tā ir ķermeņa ķīmija, ko tu nevari īsti kontrolēt, bet vari atpazīt un pastāstīt par to partnerim, lai jūs abi kopā nolemtu, uz kādiem kompromisiem varat iet, lai būtu "saderīgi" dažādos veidos.
Īsāk sakot - arī romantikai un seksam var un varbūt arī vajag pieiet analītiski, jo kaut ko gribēt / negribēt var dažādos līmeņos un veidos.