janisl202
|
09.07.2017. - 08:50:30
Neesmu es gan mazākumā, lielākā daļa tautas ir apspiesta, pateicoties tam šī režīma laiks ir skaitīts... Tas noturēsies ne vairāk par 50 gadiem, kas jau tagad ir skaidrs, ja to vēl palīdzam novājināt, tas kritīs vēl ātrāk. Pateicoties krīzei ir arī atklājies režīma vājums, lielākā daļa ekonomikas ir pārgājusi ēnu pusē, un režīma represīvais tvēriens ir atslābis, kā dēļ mums visiem jau tagad ir vieglāk, ja viņi saņems vēl mazāk naudas, valdošās aristokrātijas alkatība izraisīs konfliktus viņu starpā un režīma tvēriens tad atslābs pietiekami, lai būtu to iespējams viegli gāzt.
Par jaunas valsts dibināšanu - tā ir nepieciešamība, jo esošās valsts likumdošanā ir iebūvēti mehānismi, kas jebkuras, kaut niecīgākās izmaiņas, padara grūti ieviešamas, kas nozīmē, ka ejot šo ceļu - valsts jau sen būs sabrukusi, kamēr vēl nebūs izlabota pat puse. Ir svarīgi veidojot jaunu valsti paredzēt tās konstitūcijai un pārējiem likumiem derīguma termiņus, lai tie nevis mūžīgi kā slogs velkas līdzi, bet vienmēr būtu aktualizēti, atbilstoši esošā laika vajadzībām. Tāpat nav vajadzīgi kvorumi, lai vienmēr izlemj tie, kuriem rūp, lai tie, kam vienalga, ar to nenobalso par nekā nemainīšanu. Tāpat kā Saeimu var pieņemt ar vienu balsti, tāpat arī jāvar konstitūciju apstiprināt ar vienu balsi, vai atlaist Saeimu ar vienu balsi, ja pārējiem tas nerūp un viņi vēlēšanas ignorē, lai izlemj tie, kam tas rūp.
Visu laiku piesauc tās eID kartes, kamēr tās ir tikai dažiem indivīdiem, es pats pazīstu tikai vienu tādu un apšaubu vai kopumā vispār ir tik daudz to karšu, lai varētu tos parakstus savākt, nemaz nerunājot par to, ka ne katrs kartes īpašnieks piedalās vēlēšanās un ne katrs kartes īpašnieks to prastu vai riskētu pielietot Internetā. Es pats tādu neesmu izņēmis, jo tām ir būtiski drošības trūkumi, tāpat arī augstas izmaksas, principā, viens no spilgtākajiem valsts korupcijas piemēriem, kā dārgi likt maksāt par vecu, lētu preci, par ko valsts jau tāpat ir grandiozi pārmaksājusi.
Par vēlētajām institūcijām - vai nu Tu vadi vai nu Tu nevadi, ja Tu balso par citu - viņš vada un viņš darīs, ko viņam vajag, Tu zaudē visas savas tiesības par viņu nobalsojot, tā ir mūsdienu demokrātijas smagā sagrāve. Ja Saeimas ieliktenis - prezidents, nebūtu to rosinājis atlaist, tas nebūtu nekad noticis visā mūsu valsts vēsturē un ne jau tādēļ, ka viņi būtu strādājuši nevainojami, vai realizējuši to, kā dēļ viņi balsis saņēmuši. Protams, dziļākā patiesība ir tāda, ka valstī patiesība valda ne jau tie, par kuriem tauta balso, tā nav nejaušība, ka vārdi Saeimā mainās, bet politika - ne. Ne velti es saku, ka te valda aristokrātija, ne vienkāršs totalitārisms un neko nedotu nomainīt tikai Saeimu, viņi tāpat nebūtu rīcībspējīgi reālajā dzīvē, viņu likumus sistēma nepildītu, ja īstie valdītāji neakceptētu un ticamākais nāktos iesaistīt armiju, ja gribētu to mainīt, ja tā vispār pakļautos, tā kā visos atslēgas amatos ir režīmam lojāli cilvēki.
Par mākslīgo intelektu valsts vadībā - tas pagaidām nav reāls mērķis, esošās sistēmas vēl ir bezgala tālu no reāla intelekta un tikai lineāri virzās iepriekš ieprogrammētā virzienā, imitējot domāšanu, bet faktiski nespējot izdarīt neko jau sākumā neieplānotu. Protams, potenciāls tam ir liels, jo varētu radīt valdnieku, kas nekad nepakļausies korupcijai un vienmēr pildīs valsts mērķus, sakārtojot prioritātes ideālā secībā, tiesa - tas diez vai būs nākamās simtgades jautājums, ja netiek atklāts kas revolucionārs - tik attīstītas sistēmas uzbūvēt nebūs iespējams tik drīz.