Vartotojas
Slaptažodis

Gandrīz visi cilvēki ir biseksuāli vai homoseksuāli! / 40


olala | 2016.01.11. - 16:21:24 | Peržiūrėta 8247 kartų

Pie šādas ķecerības noveda, iespējams, perversa doma, bet, ja runājam par heteroseksuāļiem - tad patiesībā gandrīz visi ir biseksuāli! Jo, kad seksuāli apmierinām sevi, mums ir sekss ar sava dzimuma pārstāvi.
Ja šo teoriju pieņem - tad praktiski visi heteroseksuāļi ir patiesībā biseksuāli. Jo ļoti mazs procents, kuriem nepatīk masturbēt. Un masturbēšanu it kā uzskata par vienu no  seksa veidiem - sekss ar sevi.

Lūdzu, apstrīdiet vai atbalstiet šo teoriju!
Atsakymai (72)
1234
alvils | 2016.03.06. - 22:37:53

Es vienmēr cenšos vīriešus izmērīt. Zinu, ka mans sprīdis ir 15 cm un pārējais jau ir ekstrapolācija (biežāk) vai interpolācija. Īstenībā 15 cm ir normāls garums un 20 cm garš pimpis tiešam ir īsts milzenis! Dažiem lielajiem gan visu prieku sagandē tas, ka erekcija ir grūti sasniedzama.

Ir klusas cerības uz tehnoloģiju attīstību - varbūt kāds var uztaisīt aplikāciju, kas no vairākām pimpja bildēm pēc attēlu atpazīšanas metodēm izveido 3D rasējumu, kuru tad var uz 3D printera izprintēt. Tas uzlabotu komunikācijas iespējas pirms randiņiem vai arī apdāvināti džeki varētu kaut ko no sava prieka atlicināt arī pārējiem.
oomny | 2016.03.06. - 22:48:28

uztaisīt aplikāciju, kas no vairākām pimpja bildēm pēc attēlu atpazīšanas metodēm izveidot 3D rasējumu, kuru tad var uz 3D printera izprintēt

piekrītu, šī būtu lieliska tehnoloģija!



apdāvināti džeki varētu kaut ko no sava prieka atlicināt arī pārējiem

kā nišas produkts kas tāds jau eksistē: (vismaz) viens no rotaļlietu ražotājiem ražo dildas - dažādu pornoaktieru metamo replikas.
nez kādas tehnoloģijas tika izmantotas produkta izstrādē - oriģinālu skanēja ar 3d skeneri, vai atlēja ģipsī, vai arī tīri pēc fotogrāfijām vadījās?
syncmaster | 2016.03.10. - 14:33:11

Smieklīgāk par to, ka masturbāciju nosauc par seksu, ir tas, ka par seksu grib runāt aseksuālis. Tas ir tas pats, ja santehniķis gribēs iesaistīties diskusijā par sirds mikroķirurģiju.
angelius | 2016.03.10. - 14:39:05

Nekā unikāla tajā tehnoloģijā nav. Jau pasen sex veikalos ir iespējams iegādāties komplektu, lai pats izgatavotu dildo, sava(vai arī drauga) locekļa atlējumu.

Pietam, tādam variantam kādu piedāvāja alvils, arī nebūs nekāds liels pieprasījums, jo 3D printerus iegādāsies tāpat maz skaits cilvēku. Jo, lai iegādātos 3D printeri, tikai tādēļ, lai uztaisītu dildo-tas tiešām būtu stulbi.
oomny | 2016.03.10. - 16:02:09

man liekas, būtu kruta, ja, līdzīgi kā savulaik uz katra stūra bija fotodarbnīcas, kur cilvēki gāja attīstīt filmiņas un izdrukāt bildes, tuvā nākotnē uz katra stūra būtu 3d printēšanas darbnīcas, kur cilvēki nāktu izdrukāt savu mīļo mirušo kaķu vai savu dzīvesbiedru pimpju replikas
emija | 2016.03.10. - 18:25:48

Man liekas būtu vēl krutāk, ja dažam labam būtu kaut neliela sapratne par to, par ko viņš vēlas izteikties. Bet nu acīmredzot jau nav būtiski - galu galā nav jau nekāda mikroķirurģija, vai vēl jo vairāk - santehnika .
oomny | 2016.03.10. - 18:43:46

bet jautājums joprojām stāv - kādā veida sekss ierakstās aseksuāļu interešu sfērā
emija | 2016.03.10. - 18:48:37

Asexuality is the lack of [color=#0b0080]sexual attraction to anyone, or low or absent interest in sexual activity.It may be considered the lack of a sexual orientation, or one of the variations thereof, alongside heterosexuality,  homosexuality and bisexuality. It may also be an umbrella term used to categorize a broader spectrum of various asexual sub-identities. A study in 2004 placed the prevalence of asexuality at 1% in the British population.

Asexuality is distinct from [color=#0b0080]abstention from sexual activity and from celibacy,  which are behavioral and generally motivated by factors such as an individual’s personal or religious beliefs. Sexual orientation, unlike sexual behavior, is believed to be "enduring." Some asexual people engage in sexual activity despite lacking a desire for sex or sexual attraction, due to a variety of reasons, such as a desire to pleasure themselves or romantic partners, or a desire to have children.
oomny | 2016.03.10. - 19:19:09

low or absent interest in sexual activity




desire to pleasure themselves


kā šitas iet kopā? kā var sevi iepriecināt ar kaut ko, kas nepatīk?
syncmaster | 2016.03.10. - 19:36:47

Aseksualitāte ir dzimumtieksmes trūkums.

Pieņemot šādu skaidrojumu, ir skaidrs, ka aseksuālam cilvēks dzīvo bez seksa. Tad nah-j dažiem labiem tā jāsatraucas, ja viņus neiekļauj seksa tēmā? Laikam jūt, ka ir tomēr slimi un tas sekss interesē iekšēji, bet kkas traucē...

Ja pieņem skaidrojumu, ka aseksualitāte ir tad, kad cilvēks nejūt seksuālu pievilkšanos kādam no dzimumiem, tad jau tā pati biseksualitāte ir! Kad ir vienalga, kuram un kāds caurums.

Tagad jau stilīgi meklēt jaunus vārdus un domāt, ka ir īpaši. 

Veciem vārdiem meklē jaunas definīcijas...
syncmaster | 2016.03.10. - 19:40:26

kā var sevi iepriecināt ar kaut ko, kas nepatīk?

Ir jau tādi psihiski traucējumi kad cilvēks gūst baudu darot to, kas viņam nepatīk. 
Un tad nav tālu līdz disociatīvajam traucējumam.
oomny | 2016.03.10. - 20:03:43

Ir jau tādi psihiski traucējumi kad cilvēks gūst baudu darot to, kas viņam nepatīk

psihiskie traucējumi ir visvisādi, bet aseksualitāte vroģi nav psihisks traucējums, tā ka šāds izskaidrojums neder

ou... izlasīju, ko tu raksti augstāk:

Laikam jūt, ka ir tomēr slimi

man kaut kā rodas tāds čujs, ka vai tik nav tā, ka tu pats neesi īsti akceptējis savu homoseksualitāti kā normālu un veselīgu identitāti un centies sevi validēt kā "pietiekoši normālu", lūk, šādā veidā - atrazdams kādu grupu, ko, salīdzinājumā ar sevi, uzskatīt par slimākiem. diez kas nav...
emija | 2016.03.10. - 20:42:27

Smieklīgi ir noliegt kaut ko, par ko nav nekādas nojēgas. Bet nu tagad jau tas ir stilīgi  Necenzētas leksikas iekļaušana argumentācijā arī laikam dod +10 for the win .
oomny | 2016.03.10. - 21:43:52

un tieši tāpēc, lūdzu, atnes mums kaut drusciņ nojēgas par kaut ko, ko mēs nesaprotam, bet (vismaz daži no mums) - gribam saprast. piemēram, par to, ko es minēju augstāk - es to nudien nesaprotu, kā tas strādā.
emija | 2016.03.10. - 22:07:13

Es atkal nesaprotu kā strādā homoseksualitāte un man nav pārliecības, ka es to varēšu saprast . Bet nu labi - aseksualitāte pati par sevi ir kārtējais umbrella termins un tai apakšā paiet diezgan plašs spektrs (un nav forši pateikt, ka tas ir kārtējais "special snowflake" un nav ko izgudrot velosipēdu) - es arī to varētu pateikt par dažu labu "spektru", bet neteikšu. 
Tā ir zināma atklāsme līdz kuras apjaušanai var būt zināms ceļš ejams, kas dod zināmu pieredzi - un šīs pieredzes esamība, manuprāt, dod tiesības piedalīties dajebkādās diskusijās? (vai arī ateisti nevar runāt par reliģiju un veģetārieši par gaļas ēdieniem?). 
Un pats galvenais, tas nav par seksu un "caurumiem", kā te viens pateica. Tas ir par "pievilkšanos" (nevis pie stieņa bet savstarpējo). Vai katram no šī foruma dalībniekiem vienmēr ir bijušas jūtas pret personu, ar kuru ir bijušas dzimumattiecības? Vai šādu jūtu neesamība tām liedza stāties "sakaros"?  Tāpat arī ar aseksualitāti - Tevi vienkārši nesaista neviens no dzimumiem - bet tā pa īstam - kas atsevišķos gadījumos var izslēgt seksuālo dzīvi vispār, bet kādos citos - nē, bet vienkārši nav tā "klikšķa". Nu un jā, statistiski, aseksualitāte ir vidēji 15 reizes biežāk sastopama starp sievietēm nekā vīriešiem (iemesli, laikam nebūtu jāskaidro). Konkrēti par sevi - drošā vidē es dažreiz atļaujos paflirtēt ar vīriešiem (tad, kad es pilnīgi droši zinu, ka viņi nezina, ka esmu transseksuāla sieviete), bet vīrieša pieskāriens kā tāds man izsauc šermuļus.
oomny | 2016.03.10. - 22:20:04

tas nav par seksu un "caurumiem"


ok, aseksuāļiem var būt romantiskas jūtas bez seksuālas iekāres, to es vēl kaut kā spēju aptvert, bet baigā pretruna man likās tas, ko es citēju no tā tava citāta - ka aseksuāļi (kaut arī, kā tai pašā tekstā rindiņu iepriekš rakstīts, nejūt nekādu (vai jūt vāju) vēlmi darīt in-out in-out), var dažkārt darīt in-out in-out lai iepriecinātu partneri vai sevi. lūk tas ir kā - nepatīk, bet var no tā gūt baudu?
oomny | 2016.03.10. - 22:22:01

aseksualitāte ir vidēji 15 reizes biežāk sastopama starp sievietēm nekā vīriešiem (iemesli, laikam nebūtu jāskaidro)




"tāpēc, ka nav dabūjušas normālu veci, kas māk izdrāzt kā nākas"™
emija | 2016.03.10. - 22:27:52

Vai var gūt prieku no tā, ka sagādā baudu kādam citam? Par sevis iepriecināšanu, not sure, bet iespējams, ka bija domāts scenārijs "bez citu personu piedalīšanās". 
Par otro jautājumu runājot - varbūt, bet drīzāk tāpēc, ka vīriešu un sieviešu seksualitāte ir radikāli atšķirīgas (P.S. un tas ir tik ļoti izteikti - kaut vai var palasīt sludinājumu sadaļu šajā portālā, lol) .
syncmaster | 2016.03.10. - 22:43:37

aseksualitāte vroģi nav psihisks traucējums


Libido trūkums nav psiholoģisks traucējums? 

Aseksuāls nešķiro dzimumus, tāpat kā biseksuālis. Tikai ašķirība- vienā gadījumā seksa trūkst, otrā parasti nē(nerunājot par savu personisko izvēli un apstākļiem).
emija | 2016.03.10. - 22:48:38

Libido trūkumam var būt daudz un daždažādi iemesli un lielākā daļa no tiem nav psiholoģiski. Ja kādu viņam nezinot regulāri sabarotu ar androcuru, tad libido pazustu diezgan ātri, bet iemesls tam būtu hormonāls. Bet... šādam cilvēkam libido pazušana radītu psiholoģiski nepatīkamas sekas, savukārt aseksuālai personai tas būtu dziļi vienalga.  Un cik man nācies komunicēt ar biseksuālām paziņām, viņas šķiro un kā vēl (par džekiem nezinu). Un tad jau vēl ir panseksuāli, sapioseksuāli utt utjpr. Bet nu ja kāds grib dzīvot binārās heteronormativitātēs apstākļos, tad welcome, bet nav ko uzbāzties ar saviem priekšstatiem un likt citus vai nu VIENĀ kastītē, vai OTRĀ (jo vairāk par divām nevar būt).
1234
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontaktai  |   Reklama  |   Taisyklės  |  Privatumo politika  |  

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.