Lietotājs
Parole
mehatronix / 3 cipari......

3 cipari...


- Kādi tev parametri?
- AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+/8GB RAM/NVIDIA GeForce 9600 GT (1GB ) /2x500GB HDD/...
- o_O
- Āaa! Tu jautā MANUS parametrus? Bet man nav parametru.. Parametri domāti, lai varētu viegli salīdzināt, piemēram, datortehniku.. ( Šim datoram ātrāks procesors, bet šitam’ lielāka operatīvā atmiņa, savukārt tam ir labāka videokarte! Hā-hā, apskaties cik viņam maziņš cietais disks! )
Es esmu cilvēks! Ar raksturu, kuru nevar ’standarizēt’, sistematizēt un iekļaut kkādā vienotā parametru skalā!


Ak, tu gribi zināt tikai - XXX cm/XX kg/XX cm?! Un tas ir viss, kas tevi ineresē manī!? Trīs cipari?! Nu, vai zini! Atklāšu noslēpumu - mans loceklis ir tikai neliela daļa no manis! Nē, nu, tīri fiziski - teiksim, kāja ir apmēram 1/5 daļa no visa ķermeņa un loceklis ir kkāda 1/300 daļa no kājas... (labi, labi, proporcijas visdrīzāk nav īstās - nebija laika visu sakalkulēt) Bet man ir arī smadzenes! Un Sirds! Kādēļ gan neuzjautāt arī asinspiediena rādītājus, pēdējo asins analīžu datus u.t.t?!!


Ja tevi interesē tikai mans loceklis, varu sākt izsūtīt pa pastu tā atlējumus.. Aukstus, bezpersoniskus, derīgus tikai vienai konkrētai nodarbei, kur mana klātesamība pat īsti nav vajadzīga - tieši tas, ko tu vēlies, vai ne?!






Publicēja: mehatronix
Datums: 17.01.2012. - 11:54:28
Lasīts (reizes): 1946
Komentāri: 6
6 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (6)
rudzis | 18.01.2012. - 12:23:48
Tas bija tieši tas, ko es gribēju zināt. Jāatzīst, ka tiešām mazliet par augstu, bet ja nav ilgtermiņā tā, tad jau būsi dzīvotājs! ;)
dianasw | 18.01.2012. - 07:37:47
ha..ha... shitas ir labais... Tieshi taa, ne visus jaameera peec atsevishkjaam kjermenja daljaam. Ir taksh humora izjuuta, ir lietas, kas sirdij liek iepuksteeties straujaak utt...
mehatronix | 18.01.2012. - 03:36:44
Heh, jā, Open, pēdējā laikā daudz domāju.. nu un ’cepos’ ar par daudzām lietām! Nezinu, kādēļ tā. Rakstot, savā ziņā izbļaustos (neiešu tak’ uz ielas klaigāt) - paliek vieglāk!

Rudzi, kādus tieši tu gribi lai es nosaucu? ;) nu, asinsspiediens šodien bišķi paaugstināts 135/95. Tas tad bija tas, kas visus interesē? Hmm..
rudzis | 17.01.2012. - 21:04:14
Pie reizes jau varēji pateikt tos parametrus savus! :D Lai katram atsevišķi nav jājautā! :P
open87 | 17.01.2012. - 20:23:15
uhhh kā sacepās! :D

bet atbilde laba! ;)
aspectintime | 17.01.2012. - 18:41:28
Tie parametru prasiitaji jau zinami vienkarshi nepievers uzmanibu uz aprobezotiem cilvekiem
© Gay.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.